Kontejnerová doprava Olomouc

NONSTOP SLUŽBA!
VOLEJTE (+420) 603 229 097

Zemní a výkopové práce

Naší stavební technikou

zajistíme výkopy základových pásů, základových desek, kanalizace, výkopy bazénů, skrývky ornice, nakládky a rozvoz stavebních materiálů a zeminy.
Stavební techniku dovezeme na kontejnerech, které pak využijeme na odvoz zeminy.
K bagru Kubota máme lžíce velikosti 15, 30, 45, 60cm a svahovou lžíci, k nakladači Locust máme vidur, nosnost 1000Kg, hladkou lžíci a lžíci s hroty (klapačka).

Ceny Vám spočítáme individuálně, orientační ceny najdete v ceníku


NOVINKYarchív novinek

Aktualizace ceníku20.11.2017

Dnes 20.11.2017 jsem přidal položku do ceníku. Je to výhodná položka pro odvoz sutí po Olomouci Číst dále »

Aktualizace ceníku15.6.2017

Dnes 15.6.2017 jsme aktualizovali ceník. Číst dále »

MAVID STAVBY4.8.2014

Mavid kontejnery se zabývá také stavební činností a to divize Mavid Stavby. Právě připravujeme nové stránky, na kterých najdete veškeré informace o stavební činnosti. Číst dále »

Vaše přání


Veškeré naše služby plně podřizujeme přáním a potřebám zákazníka. Na základě domluvy a přesné specifikace stanovujeme i cenu projektu. Ke každému projektu přistupujeme profesionálně a plně individuálně.

Náš návrh řešení


Navrhneme Vám řešení, které bude plně vyhovovat Vašim časovým, prostorovým a finančním možnostem. Díky naší technice jsme schopni vymyslet řešení přesně na míru vašemu projektu.

Skvělý výsledek


Na výčet našich největších projektů se můžete podívat v referencích. Jsme profesionálové ve svém oboru a tomu také odpovídají výsledky naší práce. Ke každému projektu přistupujeme individuálně.