Kontejnerová doprava Olomouc

Nákladní doprava

Provozujeme nákladní dopravu pro řadu olomouckých stavebnin. Nákladním automobilem DAF LF55.220 s kontejnerovou valníkovou nástavbou o celkové nosnosti do 8,5t a rozlohou plochy 2,6 * 4,7m (8 europalet) dovezeme veškerý stavební materiál na Vaši stavbu, kde jej složíme hydraulickou rukou FASSI F65, která má nosnost až 2,5t a dosah 10m. Ceny za dopravu řešíme vždy individuálně po telefonické domluvě.

• Orientační ceny najdete v ceníku


NOVINKYarchív novinek

PŮJČOVNA LEŠENÍ A NÁŘADÍ18.2.2020

V ceníku nově najdete položku pronájem lešení a nářadí Číst dále »

Aktualizace ceníku18.2.2020

Dnes 18.2.2020 jsme reagovali na navíšení cen skládky RESTA a tím pádem jsme museli také navíšit ceny v ceníku. Číst dále »

KONTAKT NA ŘIDIČE18.2.2020

TELEFONÍ KONTAKT NA ŘIDIČE PANA MALIŇÁKA 731 487 389 Číst dále »

Vaše přání


Veškeré naše služby plně podřizujeme přáním a potřebám zákazníka. Na základě domluvy a přesné specifikace stanovujeme i cenu projektu. Ke každému projektu přistupujeme profesionálně a plně individuálně.

Náš návrh řešení


Navrhneme Vám řešení, které bude plně vyhovovat Vašim časovým, prostorovým a finančním možnostem. Díky naší technice jsme schopni vymyslet řešení přesně na míru vašemu projektu.

Skvělý výsledek


Na výčet našich největších projektů se můžete podívat v referencích. Jsme profesionálové ve svém oboru a tomu také odpovídají výsledky naší práce. Ke každému projektu přistupujeme individuálně.